O nas

Sławomir Hemmerling, syn Jerzego Hemmerlinga - założyciela firmy Zakład Dezynsekcji Dezynfekcji i Deratyzacji. Firma DDD działa od 1985 roku w Bydgoszczy

Firma D3 z Bydgoszczy

Prowadzimy rodzinną firmę zajmującą się dezynfekcją, dezynsekcją oraz deratyzacją od 1985 roku. Działamy przede wszystkim na terenie Bydgoszczy oraz województwa kujawsko-pomorskiego.

Założyciel Jerzy Hemmerling

Firmę założył Jerzy Hemmerling na początku 1985 roku. Początkowo firma zajmowała się przede wszystkim dezynsekcją oraz deratyzacją. Przed założeniem firmy Zakład Dezynsekcji Dezynfekcji i Deratyzacji Jerzy Hemmerling założyciel pracował ponad 5 lat w państwowym zakładzie D3. Doświadczenie związane z branżą DDD zdobywamy nieustannie od 1980 roku.

Sławomir Hemmerling

Od początku XXI wieku w pracy Jerzemu Hemmerlingowi pomagał Jego syn Sławomir Hemmerling. W ten sposób wypracowywali nowe metody i dostosowywali tradycyjne podejście do nowych realiów.

Zdobyte doświadczenie wykorzystują obecnie podczas prac z zakresu DDD w budynkach mieszkalnych, budynkach przemysłowych, hotelach, restauracjach, szpitalach oraz innych instytucjach.

Zadzwoń i dowiedz się więcej 795 904 723